укр |  eng Перехід до системи Сократ
Головна
Про нас
Факультети
Коледжі
Абітурієнту
Студенту
Послуги
Вчена рада
 
Калетнік Григорій Миколайович
 
Відокремлені структурні підрозділи
 
Структурні підрозділи
 
Громадські організації університету
 
Ректорат
 

Вінницький національний аграрний університет (ВНАУ)

21008, м. Вінниця, вул. Сонячна, 3

Приймальня ректора
тел. (0432) 46-00-03
Приймальня президента у-ту
тел. (0432) 46-00-03
e-mail: rector@vsau.org
e-mail: office@vsau.org

Приймальна комісія

тел. (0432) 46-74-37
тел. (0432) 57-44-42
e-mail: PK_VNAU@i.ua

Комутатор
тел. (0432) 43-85-20
тел. (0432) 43-72-30

Проїзд: тролейбус № 12
Чехова – Аграрний університет
тролейбус № 13 Меморіал визволення – Аграрний універ.
тролейбус № 14 Залізничний вокзал – Аграрний універ.
маршрутне таксі № 10-А Площа перемоги – Аграрний універ.
маршрутне таксі № 16 Меморіал Визволення - Аграрний універ.
маршрутне таксі № 18-А


Профспілковий комітет студентів ВНАУ

Профспілкова організація студентів ВНАУ бере витоки ще із заснування нашого славнозвісного навчального закладу. З початку створення ВФ УСГА порушувалося питання про допомогу та захист студентської молоді. З 1982 року проблемами студентства безпосередньо займалася адміністрація філії, при цьому чітко відчувалася необхідність створення студентського органу, що провадив би роботу в даному напрямку.
У 1984 році було створено студентський профспілковий комітет, який очолив Тодосійчук В. Л. З самого початку у профкомі почали займатися розв'язанням різноманітних проблем студентства соціально-економічного, житлово-побутового, навчального характеру, як і належить профспілковій організації.
З 1986 року в профкомі головував Богачук Г. П. Навчальний заклад розширювався, змінювався його статус та рівень, міцнішав і профспілковий комітет. При профкомі було організовано п'ять комісій: організаційно-масова; житлово-побутова; навчально-наукова; студентського постачання та оздоровлення;культурно-масова.
Томчук В. В. обраний головою профкому у 1989-му. З цього року профспілка уклала колективний договір, отримала окреме приміщення, стовідсотково охопила студентів.
Ткачук О. В. керував профспілковим комітетом з 1999 року по 2000-ий, у 2000-2006 роках головою профкому був Дячинський А. В. Завдяки самовідданій праці цих людей комітет набув саме такого формату, який ми бачимо його тепер. Профком студентів університету обирається на профспілковій конференції один раз строком на 5 років. На кожному з 5 факультетів є підрозділ профкому - профспілкове бюро студентів факультету у кількості 7-9 студентів, його очолює профорг факультету. В кожній із груп обирається профспілковий організатор (профорг).
Чималий внесок у розвиток студентського профспілкового руху зробив Руслан Володимирович Будяк, обраний головою у 2006 році. Під його керівництвом профком студентів ВНАУ та профбюро на факультетах працювали за такими напрямками роботи: організаційно-масова; з питань соціального та правового захисту; житлово-побутова; оздоровча; культури та спорту; працевлаштування; з загальних питань. Тривалий час роботу профкомівців скеровував в. о. голови Віталій Поліщук. Вагомий внесок у життя профкому внесла Владислава Бондаренко, яка очолювала профком з 2014 року по 2015-ий. Зараз скеровує роботу молодих активістів Катерина Козак.


Первинна профспілкова організація Вінницького національного аграрного університету - це добровільна неприбуткова організація студентів та аспірантів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист учбових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки. Однак профспілкова організація займається не тільки захистом прав, а й дає можливість реалізувати себе, відстоювати свої інтереси і права. Профспілка допомагає без відриву від навчального процесу цікаво організувати дозвілля. Це походи в кіно, басейн, клуби, турпоїздки, благодійні акції, тренінг-семінари та багато іншого. А також - це дружній колектив, сміх, веселощі, пригоди, прогулянки та море нових вражень, кожен день! Вступивши до ППОС ВНАУ, кожен з студентів може розраховувати на те, що наша організація гідно представлятиме і відстоюватиме права та інтереси кожного перед адміністрацією факультету і університету. Профспілка в університететі – це школа життя. Об’єднуючи різних людей, вона об’єднує однодумців. Якщо людина пройшла школу профспілкової роботи – вона набуває великого досвіду, який обов’язково стане їй в пригоді. Первинна профспілкова організація студентів – це колектив молодих, енергійних, яскравих, креативних, ефектних, веселих студентів. Це цвіт аграрної родини та нашої нації в цілому. Об’єднує нас усіх ІДЕЯ! Заради неї ми і є. Ми вільні і незалежні, тому що В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!
Сopyright © 2010-2018 ВНАУ
Всі права захищено.

Розробка та супровід сайту: Liana company